| Product Name | 8 Port Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | Gigabit Optical Fiber Converter |
|---|---|
| Power Input | 12to 52v DC Redundant Power |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC48-52V |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | Mini Fiber Converter |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | Network Switch Poe Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Transmission Rate | Gigabit |
| Ports | 1 * SC Dual Fiber Port + 2 * RJ45 Ports |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Power Supply | DC 48-52 V |
| Product Name | 12 Port Rugged Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Product Name | 8 Port Industrial Fiber Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Ethernet· | 8*10/100/1000M LAN |
| Function | VLAN, ERPS, QoS, IGMP |
| Working Temperature | -40~75℃ |
| Product Name | 10G 24 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*10g SFP |
| Bandwidth | 128Gbps |
| OEM | Accept |
| Product Dimensions | 440*205*44mm |
| Features | Unmanaged, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Industrial Unmanaged Fiber Switch |
| Fiber Speed | 100M, SFP Slot |
| Ethernet Speed | 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |
| Name | 4 Port Industrial PoE Gigabit Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 8 Port POE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G |
| Voltage | DC48V |
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at |
| Management | Lite Layer 3 |