| Product Name | 4 Port Solar Poe Switc |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Total Budget | 120W |
| OEM | Accept |
| Ethernet Ports | 8 |
|---|---|
| Product Name | Gigabit E-mark Industrial Network Switch |
| Reverse Connection | Support |
| System Bandwidth | 16Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temperature | -40~75℃ |
| Name | Fiber Optic Hub Switch |
|---|---|
| PoE Pin Assignment | 1/2 (V+),3/6 (V-) |
| IP Address Database | 4,000 |
| Packet Buffer Memory | 2.75MB |
| Storage Humidity | 10%~95% |
| Product Name | 8 Port Gigabit Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| Casing | Metal |
| Product Name | Gigabit PoE-PSE Fiber Media Converter |
|---|---|
| Port | 1 Fiber 1 Copper |
| Fiber | SC, Duplex |
| Ethernet | 10/100/1000Mbps |
| Voltage | 48V |
| Product Name | 9 Port Unmanaged Hybrid Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*10G SFP+ Port |
| Ethernet | 8*2.5G, Downward Compatible |
| Feature | Unmanaged, PoE Is Optional |
| Power Input | DC12V |
| Product Name | Gigabit Optical Fiber Converter |
|---|---|
| Power Input | 12to 52v DC Redundant Power |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Name | Unmanaged Lc Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Type | SFP Slot |
| Distance | Depends On SFP Module |
| Connector | No |
| Power Input | 5VDC |