| Product Name | Gigabit Industrial Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000M |
| Product Name | 10G SFP+ Fiber Media Converter |
|---|---|
| Size | 9*6*2cm |
| Weight | 120g |
| Voltage | DC5V/DC12V |
| Speed | 100M/1000M/2.5G/5G/10G |
| Product Name | 4 Port Industrial Fiber Optic Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 6 Port Gigabit Rugged Ethernet Switch |
|---|---|
| SFP | 1*1G SFP Slot |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Support |
| Installation | 35mm Din-Rail Or Wall-Mounting |
| Function | SNMP, ERPS, ACL, MAC, VLAN, IGMP, QoS |
| Product Name | Managed CAN Bus RS485 Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 8*100M/1G/2.5G SFP |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps Without PoE |
| Extra Feature | 2 CAN Buses, 4 RS485 |
| Chipset | Vitesse |
| Product Name | 16 Port L3 Managed TSN Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G/10G SFP Slots |
| Ethernet | 12*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | TSN, IEEE 1588v2, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Application | Vehicle Network, Industrial Automation |
| Product Name | 2 Port Optical Fiber Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | Din-rail/Wall Mounting |
| Product Name | 2 Port Mini Optic Fiber Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Housing | Din-rail/Wall Mounting |
| Products Status | Stock |