| Product Name | 1.25Gbps Hardened Poe Media Converter |
|---|---|
| POE Budget | 30W |
| Size | 114*93*35mm |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Standard | PoE Af/at |
| Product Name | Industrial Rack Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Rate | 100M/1000M/2500M |
| Ethernet Rate | 100/1000Mbps |
| PoE Budget | 720W |
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Product Name | 10 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| MOQ | 1 Pcs |
| Product Name | 12 Port Managed Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | 10g SFP Module |
|---|---|
| Fiber Type | SMF |
| Distance | 2km |
| Wavelength | 1310nm |
| Application | FTTH FTTB FTTC |
| Product Name | Rugged Gigabit Sfp Ethernet Switch |
|---|---|
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Customization | Support |
| Chipset | Realtek |
| Fiber | 1*100M/1G Speed |
| Product Name | 24 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G Based |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Power Input | AC100V~AC240V |
| Product Name | 24 Port L3 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*10G And 24*1G |
| Copper | 8*10/100/1000M |
| Power Input | Single AC Input |
| PoE | Not Supported |
| Product Name | 48 Port Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 4*10G Uplinks |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Power Input | Single AC100V~240V |
| Product Name | 10G Commercial Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Spee | 4*1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 10/100/1000M |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Voltage | AC100V~AC240V |