| Product Name | Managed Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| VLAND ID | 4096 |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Switch Capacity | 40G |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 8 Port Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Ethernet | 6*10/100Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Certification | CE RoHS FCC |
| Product Name | Mini Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber Type | SC, WDM BIDI |
| Reverse Connection | Support |
| No-load Power | 5W |
| Installation | Din Rail Or Wall Mounting |
| Product Name | Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber Connector | SC Standard, ST/FC Optional |
| Transmission Distance | 60km |
| Input Voltage | DC 5V1A With External Power Adapter |
| Sample | Available |
| Product Name | 5 Port Unmanaged Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Size | 114*93*35mm |
| Weight | 0.15kg/pc |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 24 Port L2 L3 Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 12*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 12*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 500W |
| Product Name | 16 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*1G/2.5G SFP Uplinks |
| PoE Budget | 500W |
| Power Input | Dual AC Input(100V~240V) |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | 1.25Gbps Hardened Poe Media Converter |
|---|---|
| POE Budget | 30W |
| Size | 114*93*35mm |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Standard | POE Af/at |
| Product Name | 7-Port Fast Ethernet Industrial Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Power Supply | Dual 12-52VDC Input |
| Ethernet | 6*Auto-sensing 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Industrial PoE Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*SFP Slot 100Mbps |
| Copper | 1*10/100Mbps Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| PoE Budget | 15.4W/30W |