| Product Name | 10 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Uplinks |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Wiring | Mode A, 12+/36- |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Product Name | 12 Port Managed Industrial POE Switch |
|---|---|
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Network Distance | 100 Meters |
| Dimension | 158*114.8*60mm |
| Product Name | 16 Port 1U Rack Managed Network Switch |
|---|---|
| Voltage | AC220V |
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 16*100/1000Mbps Without PoE |
| Management | ERPS, STP, RSTP, MSTP Etc. |
| Product Name | 6 Port DIN Fast Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100M RJ45 Without PoE |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | Gigabit Rack Managed POE Switch |
|---|---|
| Uplink | 2 Copper And 2 SFP Ports |
| Downlink | 16 Port 10/100/1000M POE |
| PoE Budget | 300W |
| Dimension | 440*204*44mm |
| Product Name | 24 Port Commercial POE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Rack Type |
| Optical | SFP Slot |
| Speed | Fully Gigabit Based |
| Power Input | AC100~240V |
| Product Name | 8 Port Full 10G Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Chip | Realtek |
| Port | 6*Gigabit Lan Ethernet |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| Voltage | DC48V |
| Mounting | Din-rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 24 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*1G/2.5G/10G |
| Copper Port | 24*1G LAN/PoE |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Feature | L3 Managed, PoE |
| Product Name | 9 Port Unmanaged Hybrid Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*10G SFP+ Port |
| Ethernet | 8*2.5G, Downward Compatible |
| Feature | Unmanaged, PoE Is Optional |
| Power Input | DC12V |