| Product Name | CCTV Camera Video Converter |
|---|---|
| Connector | FC Port On MM Fiber, SC/ST |
| Channel | 4Ch, BNC Port |
| Dimension | 179mm ×128.5mm ×28.5mm |
| Weight | 0.40kg/piece (Net Weight) |
| Product Name | Network Switch Hub 4 Port |
|---|---|
| Fiber Port | 1*100M SFP Slot |
| Network Port | 1*10/100Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 5 Port Industrial Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot For SM/MM Modules |
| Copper | 4*10/100Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| IP Level | IP40 |
| Product Name | 4 Port 10/100M DIN PoE Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 5 Port Outdoor 10/100Mbps Network Switch |
|---|---|
| SFP | 1*155M SFP Slot For SM/MM Modules |
| Copper | 4*100Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | POE Fiber Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| PoE Ports | 4 Ports Support Poe |
| Consumption | 65W/78W |
| PoE Power Supply | 12 45 + ,36 78- , 8 Core Power Supply |
| Product Name | 8 Port PoE Switch 10/100 Mbps |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 6*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| Customization | Support |
| Product Name | Gigabit 8 Port Poe Managed Switch |
|---|---|
| Power Input | AC100-240V,50/60Hz |
| Bandwidth | 20Gbps |
| OEM | Accept |
| Product Dimensions | 268*181*44mm |
| Product Name | 10G 24 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*10g SFP |
| Bandwidth | 128Gbps |
| OEM | Accept |
| Product Dimensions | 440*205*44mm |
| Name | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100M RJ45/PoE |
| PoE Protocol | Auto-sensing 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |