| Product Name | 10G 24 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*10g SFP |
| Bandwidth | 128Gbps |
| OEM | Accept |
| Product Dimensions | 440*205*44mm |
| Name | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100M RJ45/PoE |
| PoE Protocol | Auto-sensing 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Managed Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Managed | Yes, L2 |
| Connector Type | SFP |
| Mac | 8K |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 75℃ |
| Product Name | 8-Port 10/100M PoE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Smart POE |
| POE Budget | 120W |
| POE Protocol | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Size | 220*140*45mm |
| Product Name | 10/100Mbps Industrial PoE Network Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 30W/60W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Gigabit POE Switch |
|---|---|
| Working Temperature | 0°C~ 55°C |
| PoE Ports | 4ports Support Poe |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Power Supply | 12 45 + ,36 78- , 8 Core Power Supply |
| Product Name | 10G Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 240W, 8*30W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Dimension | 165*112*54mm |
| Application | Telecommunication, CCTV Security |
| Product Name | 48 Port Gigabit Fiber Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Ethernet | 48*10/100/1000M Copper Without PoE |
| Power | Single AC Input |
| Customization | YES |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 8*100M/1G Network Without PoE |
| Surge Protection | 6KV |
| Mounting Method | DIN35 Or Wall Mounting |
| Product Name | 8 Port DIN Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet With PoE |
| Feature | ERPS, STP, RSTP, MSTP Etc. |
| Chip | Vitesse |