| Product Name | 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Switching Capacity | Switching Capacity |
| Product Name | 12port Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | 16 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | 15W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | 5 Port Gigabit Network Switch |
|---|---|
| POE Budget | 120W |
| Size | 11.4*9.3*3.5cm |
| Voltage | DC48V |
| POE Standard | 15.4W/30W |
| Product Name | 10G Managed Network POE Switch |
|---|---|
| Safety Certificate | CE、FCC、RoHS |
| MAC Address | 16K |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Power Input | AC100-240V |
| Product Name | 12 Port Managed Industrial POE Switch |
|---|---|
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Network Distance | 100 Meters |
| Dimension | 158*114.8*60mm |
| Product Name | 5 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 5-Port Fast Ethernet Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Fiber` | 1*100M SFP Slot |
| Copper` | 4*10/100Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power Input | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | 5 Port Din-rail Gigabit Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Power Supply | DC 48V Redundant Power |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Surge Protection | ±6KV |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |