| Product Name | Industrial Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| Console Port | One RJ45 Port |
| Managed | SNMP, Web, Ring Ect |
| Product Color | Black |
| Power Connector | Green Terminal |
| Name | Industrial PoE Fiber Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1* 10/100Mbps RJ45 Port |
| Fiber Port | 1* 100M SFP Port |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| Customization | Yes |
| Product Name | 8 Port Managed IEEE 802.3bt Switch |
|---|---|
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at, 802.3bt |
| POE Budget | 540W |
| Speed | 100/1000Mbps |
| Weight | 0.5kg |
| Product Name | Managed 8 Port Switch |
|---|---|
| Console Port | One RJ45 |
| Fiber Port | Eight SFP Slots |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Storage Temp | -40~+85°C |
| Power Supply | DC 12-48V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | 4 Port Solar POE Switch |
| Application | Solar Power |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Chipset | Realtek |
| Product Name | Rugged Gigabit Fiber Ethernet Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Safety Class | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 2.5G Managed Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | 802.3af, 802.3at, 802.3bt |
| Customization | Support |
| Product Name | Fiber Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC/SC |
| Fiber Type | SM/MM |
| Mounting Type | Din Rail, Wall-mounted |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | Mini Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber Type | SC, WDM BIDI |
| Reverse Connection | Support |
| No-load Power | 5W |
| Installation | Din Rail Or Wall Mounting |