| Product Name | Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC |
| Weight | 350g |
| Mounting Type | Din Rail, Wall Or Desktop |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | Managed Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Fiber Speed | 100M/1G/2.5G |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Custmization | Support |
| Product Name | 10G Managed Industrial POE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G |
| Copper | 10*10/100/1000Mbps |
| PoE Budget | Programmable 240W/480W/720W |
| Product Name | 5 Port Gigabit Solar PoE Switch |
|---|---|
| Power Input | DC12V~DC48V Dual Input |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | Optical Fiber Bypass Switch |
|---|---|
| Optical Fiber Interface | LC/SC |
| Power Interface | Standard Industrial Terminal Block |
| Mounting Type | Din Rail Mounting Or Wall Mounting |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | 16 Port L3 Managed TSN Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G/10G SFP Slots |
| Ethernet | 12*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | TSN, IEEE 1588v2, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | Industrial PoE Switch 8 Port |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg Net Weight |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 6*802.3af/802.3at=max 180W |
| Power Supply | 48V (max 52V) |
| Name | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Fiber Distance | Ideal For SM/MM Optical Modules |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 8 Port DIN Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet With PoE |
| Feature | ERPS, STP, RSTP, MSTP Etc. |
| Chip | Vitesse |