| Product Name | Gigabit 802.3bt PoE++ Managed Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Optical Rate | 1G/2.5G |
| Dimension | 165 X 112 X 45.5mm |
| Voltage | DC48V |
| Product Name | 10G Managed Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Support 10G |
| Bypass Function | Optional |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Product Name | Fiber Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC/SC |
| Fiber Type | SM/MM |
| Mounting Type | Din Rail, Wall-mounted |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | Optical Fiber Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC/SC |
| Fiber Type | SM/MM |
| Mounting Type | Din Rail, Wall-mounted |
| Power Input | AC Input(100-240V) And Dual DC Input |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Console | RS-232 (RJ-45) |
| Power Input | DC48V~DC57V |
| Mounting Method | Din Rail |
| Product Name | Industrial Managed Switch |
|---|---|
| SFP Port | 4 |
| UTP Port | 6 |
| Protection Grade | IP40 |
| Poruct Weight | 0.75Kg |
| Port | 6*Gigabit Lan Ethernet |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| Voltage | DC48V |
| Mounting | Din-rail Or Wall Mounting |
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Casing | Metal |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| Casing | Metal |
| Product Name | 5 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| POE Ports | 4 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| OEM | Available |
| LEDs | Power, Network, Fiber |