| Product Name | Gigabit 8 Port Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| OEM | Accpet |
| Installation | Din-rail |
| Product Name | Switch Poe 8 Port |
|---|---|
| Console Port | 1pc |
| Network Port | 4pcs |
| Fiber Port | 4pcs |
| Network Speed | 10/100/1000M |
| Product Name | 6 Port Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| Ethernet Port | 6 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Type | Industrial Managed POE Switch |
| Fiber Port | 1*100M/1G/2.5G SFP Port |
| Installation Way | Din-rail |
| Product Name | Optical Bypass POE Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | 350g |
| Mounting Type | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Product Name | Managed 16 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| RS485 Ports | 4*RS485 |
| CAN Bus | 2*CAN Bus |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | Managed Switch 8 Port |
|---|---|
| Mounted Way | Din-rail |
| Managed | Layer Two |
| Input Voltage | DC 9-36V |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Product Name | Managed Industrial Gigabit Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Safety Class | IP40 |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support... |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | 5 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Industrial Managed Switch |
|---|---|
| Manufacturer | OLYCOM |
| SFP Ports | 4 |
| Network Ports | 4 |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |
| Product Name | 8 Port Industrial Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Mounting | Din Rail/Wall/Desktop |
| Speed | 1G/2.5G |