| Product Name | 90W Gigabit Industrial Poe Extender |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Surge Protection | ±6KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Function | Unmanaged, PoE |
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| PoE Budget | 15.4W/30W |
| Power Supply | DC48V |
| Product Name | 877H Serial Communication Coupler |
|---|---|
| Protocol | EtherCAT |
| Working Voltage | 24VDC (voltage Range 18VDC~28VDC) |
| Electrical Interface | 2*RJ45 |
| OEM | Accept |
| Product Name | Mini Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber Type | SC, WDM BIDI |
| Reverse Connection | Support |
| No-load Power | 5W |
| Installation | Din Rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 1.25Gbps Hardened Poe Media Converter |
|---|---|
| POE Budget | 30W |
| Size | 114*93*35mm |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Standard | POE Af/at |
| Product Name | PoE Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| PoE Budget | 30W |
| PoE Standard | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Voltage | DC48V |