| Product Name | 6 Port Solar Poe Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 8 Port Gigabit DIN PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| PoE Bugdet | 240W |
| Product Name | 24 Port L2 L3 Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 12*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 12*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 500W |
| Power Supply | DC 48-52V Dual Power Input |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Product Name | Gigabit Ethernet Fiber Switch |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 2 Port Mini Optic Fiber Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Housing | Din-rail/Wall Mounting |
| Products Status | Stock |
| Name | 2 Port Fast Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Ethernet | 1* 10/100Mbps RJ45 Port |
| Fiber | 1* 100M SFP Port |
| Working Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Function | Support POE AT/AF |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Application | Vehicle Network, Industrial Automation |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Network Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Product Name | 6 Port Gigabit Rugged Ethernet Switch |
|---|---|
| SFP | 1*1G SFP Slot |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port DIN Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |