| Product Name | 48 Port Gigabit Fiber Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Ethernet | 48*10/100/1000M Copper Without PoE |
| Power | Single AC Input |
| Customization | YES |
| Product Name | Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Total Budget | 120W |
| OEM | Accept |
| Product Name | 4-port Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2*100/1000M Auto-sensing SFP Speed |
| PoE Budget | 60W, PoE Af/at |
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 8*100M/1G Network Without PoE |
| Surge Protection | 6KV |
| Mounting Method | DIN35 Or Wall Mounting |
| Product Name | 8 Port Commercial Gigabit Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC5V Input |
| Customization | YES |
| Prodcut Name | 8 Port CCTV Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 120W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | Unmanaged Poe Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| OEM | Accept |
| POE Ports | 8 Ports Support POE |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 4 Port Industrial Fiber Optic Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 24 Port Gigabit PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber Rate | 4*100M/1000M/2500M |
| Ethernet Rate | 24*100/1000Mbps |
| PoE Budget | 500W |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| Product Name | OEM Factory Gigabit 8 Port Network Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |