| Product Name | Gigabit Industrial Managed Network Switch |
|---|---|
| Ports | 2*SFP Slots, 4*gigabit Ethernet |
| Feature | Managed, Non-POE |
| Power Supply | DC12V, DC24V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Power Supply | DC 48V Redundant Power |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Surge Protection | ±6KV |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Product Name | 8 Port Gigabit PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 120W |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |
| Weight | 268*181*44mm |
| Net Weight | 1.08KG |
| Product Name | 12 Port Managed Industrial POE Switch |
|---|---|
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Network Distance | 100 Meters |
| Dimension | 158*114.8*60mm |
| Power Input | DC48V~52V |
|---|---|
| MAC | 8K |
| Dimension | 158*114.8*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | 24 Port 1G Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Port | 24*10/100/1000M RJ45 And 2*1G SFP Uplinks |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |
| Product Name | 5 Port Gigabit Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC5V Input |
| Customization | YES |
| Product Name | 24-Port Unmanaged Network Ethernet Switch |
|---|---|
| Network Speed | 24*10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |
| Name | Industrial PoE Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1*10/100/1000M RJ45 Port |
| Fiber Port | 1*100/1000M SFP Port |
| OEM/Customization | Available |
| Function | Support PoE AT/AF |
| Product Name | Gigabit 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Transfer Mode | Store And Forward |
| OEM | Accept |