| Product Name | 6 Port Gigabit Unmanaged Fiber Switch |
|---|---|
| OEM | Support |
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Voltage Input | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Bandwidth | 26G |
| MAC Address | 8K |
| Waterproof | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 12 Port Managed Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | 5-Port Fast Ethernet Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Fiber` | 1*100M SFP Slot |
| Copper` | 4*10/100Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power Input | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | 10 Port Industrial POE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2 SFP Fiber Port |
| Ethernet Port | 8 |
| POE Standard | IEEE 802.3 Af/at |
| Material | Metal |
| Product Name | POE Fiber Switch |
|---|---|
| Power | AC 100~240V 50/60Hz |
| Bandwidth | 12Gbps |
| Power Input | DC52V |
| Forwarding Mode | Store Forward |
| Product Name | 4 Port 10/100/1000 Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Customization | Support |
| Chipset | Yes |
| Working Temperature | -40 ℃ To + 75 ℃ |
| Product Name | 8 Port E-Mark GbE Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps Auto-sensing |
| Application | Vehicle Network |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Product Name | 10 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| MOQ | 1 Pcs |
| Product Name | Outdoor POE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |