| Product Name | 5 Port Managed PoE Network Switch |
|---|---|
| Copper | 5*10/100/1000Mbps RJ45 With PoE |
| Feature | Web Managed, PoE Af/at |
| Chipset | Realtek |
| OEM | Support |
| Product Name | 16 Port L2+ Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 16*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W/480W |
| Power Supply | DC 48-52V Dual Power Input |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Product Name | Gigabit Ethernet Fiber Switch |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 8 Port Gigabit Network DIN PoE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 180W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Product Name | 4 Port 10/100M DIN PoE Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 4-port Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2*100/1000M Auto-sensing SFP Speed |
| PoE Budget | 60W, PoE Af/at |
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Prodcut Name | 24 Port Gigabit Fiber Network PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | 8 Port DIN Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| Product Name | 5-Port 10/100Mbps PoE Network Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |