| Product Name | Optical Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber | Dual Fiber, SC Port |
| Distance | 40km |
| Power | DC5V1A |
| Size | 117mm(W) X 90mm(D) X 28mm(H) |
| Product Name | Gigabit PoE-PSE Fiber Media Converter |
|---|---|
| Port | 1 Fiber 1 Copper |
| Fiber | SC, Duplex |
| Ethernet | 10/100/1000Mbps |
| Voltage | 48V |
| Product Name | 10/100Mbps SFP Fiber Media Converter |
|---|---|
| Port | 1*100M Fiber And LAN |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Customizaiton | Support |
| Product Name | 24 Port L2 L3 Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 12*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 12*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 500W |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Network Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Product Name | 6 Port DIN Fast Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100M RJ45 Without PoE |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| SFP | 2*1G SFP Slots For SM/MM Modules |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 24 Port Gigabit PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber Rate | 4*100M/1000M/2500M |
| Ethernet Rate | 24*100/1000Mbps |
| PoE Budget | 500W |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| Product Name | Ethernet Extender Outdoor |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 4 Port Industrial Fiber Optic Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |