| Product Name | Industrial Grade Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | One SFP Fiber + Fpur RJ45 |
| Working Temperature | -40°~ 75°C |
| Input Voltage | DC12V-52V |
| Protection Grade | IP40 |
| Product Name | 5 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | DC48-52V Redundant Power |
| Product Name | Managed Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP |
| Function | QoS,VLAN Support,SNMP,LACP |
| Ethernet | 8*10/100/1000M UTP RJ45 |
| Shell | IP40 Protection Grade, Metal Shell |
| Product Name | 8 Port Industrial Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Mounting | Din Rail/Wall/Desktop |
| Speed | 1G/2.5G |
| Product Name | POE Switch Gigabit Ethernet 6 Port Switch |
|---|---|
| POE Port | 1~6 Port |
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Function | POE AT / AF |
| Warranty | 3 Years |
| Fiber Ports | 2*1G SFP Slots |
|---|---|
| Ethernet Ports | 6*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Operating Temperature | -40℃~+75℃ |
| Mounted Way | Din-rail Mounting |
| Features | L2 Managed, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Industrial Managed 8 Port Gigabit Switch |
| Fiber Ports | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet Ports | 8*10/100/1000M RJ45 |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 12 Port Rugged Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Product Name | 5 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps Copper Without PoE |
| Chip | Vitesse |
| Voltage | DC12V~52V |