| Power Input | DC 48-57V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Ports | 2 SFP Support 2.5G |
| Product Name | Managed Industrial POE Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Sample | Available |
| Power Input | DC 48-52V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Support 10G |
| Product Name | 10G Managed Industrial POE Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Sample | Available |
| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Rate | 100/1000Mbps |
| Input Power | 12-52VDC |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Mounting Way | Din-Rail Mounting |
| Product Name | 6 Port Managed Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power Input | DC48V |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Use | Smart City |
| Network Medium | Cat5 (UTP) Or More |
| Product Name | 8 Port Gigabit Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name | Ethernet Managed Switch |
|---|---|
| Managed | Layer 2 |
| Ports | 4 |
| Mounted Type | Din Rail |
| Storage Temp | -40~+85°C |
| Product Name | 6 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2*100M/1G/2.5G SFP |
| Copper Speed | 4*10/100/1000Mbps |
| Chipset | Vitesse |
| Power | DC12V~52V |
| Product Name | Gigabit Ethernet Managed PoE Switch |
|---|---|
| Port | 12 |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Voltage | DC48V |
| Product Name | POE Fiber Switch |
|---|---|
| Power | AC 100~240V 50/60Hz |
| Bandwidth | 12Gbps |
| Power Input | DC52V |
| Forwarding Mode | Store Forward |
| Product Name | 12port Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |