| Product Name | Gigabit Commercial PoE Splitter |
|---|---|
| Port | PoE In, Data Out, DC Output |
| Output Voltage | DC12V/DC24V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Installation | Wall Mount |
| Product Name | 10gb SFP Module LC MM |
|---|---|
| Distance | 300m, SR |
| Fiber | LC, Duplex, 850nm |
| Working Temp | -40~+75°C |
| Feature | 10Gb/s, Hot Pluggable |
| Product Name | Multi-service Video Optical Converter |
|---|---|
| Interface | FC Standard, ST/SC Optional |
| Optical Interface | FC Standard, ST/SC Optional |
| Video Interface | BNC |
| OEM | Accept |
| Product Name | RS485 To Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | 8ch, Analog Video |
| Data | 1ch, RS485 Format |
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Voltage | 5V |
| Product Name | 18 Slots Video Converter Rack Chassis |
|---|---|
| Power | 220V Dual Power |
| Operating Temp | -30℃~+75℃ |
| Weight | 5.12kg/piece (Net Weight) |
| Dimension | 485(L)*300(W)*135(H) Mm |
| Product Name | 3G SDI Video To Fiber Extender |
|---|---|
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Fiber | LC Optical |
| Voltage | DC5V1A |
| Weight | 0.5kg Per Piece |
| Product Name | 200G Coherent Multiplexing Transponer |
|---|---|
| Client Side | 100G QSFP28 |
| Line Side | 200G CFP2 DCO |
| Feature | Optional 100G/200G At Line Side |
| Packaging Details | 1pc in a carton, 1Kg/pc gross weight |
| Product Name | Video Digital Optical Converter |
|---|---|
| Fiber Port | FC Connector |
| Distance | 5km, Multimode Fiber |
| Data | RS485, 1ch |
| Bandwidth | 0~300kbps |
| Product Name | Video Fiber Optical Converter |
|---|---|
| Video | 4 BNC Ports |
| Wavelength | 1310nm/1550nm, Single Mode |
| Fiber | FC, ST/SC Optional |
| Vlotage | DC5V |
| Product Name | BNC Video Digital Optical Converter |
|---|---|
| Video | 16ch, Analog Format |
| Case | 1U Rack Type |
| Power | AC Input, 220V |
| Dimension | 485(L)*237(W)*45(H) Mm |