| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 2 SFP Slots, 4 Ethernet Ports |
| POE Budget | 60W |
| PoE Protocol | Ieee802.3af, Ieee802.3at |
| Voltage | AC100V~240V |
| Product Name | Hybrid Rate CCTV Network POE Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | AC100~240V |
| Port | 10 Port, Full Ethernet Ports |
| Speed | 10/100/1000M For Uplink, 10/100M For Downlink |
| Product Name | 16 Port CCTV PoE Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100M Downlink, Gigabit Uplink |
| PoE Budget | 200W/300W Optional |
| Power Input | AC100V~AC240V |
| Dimension | 268*181*44mm |
| Product Name | 8 Port POE Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | 10G Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Port | 8*1G/2.5G/10G Fiber |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 0.86Kg G.W. |
| Product Name | Olycom Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at On Port 1~4 |
| Features | Vlan, Extend Mode |
|---|---|
| Product Name | 24 Port Commercial Poe Network Switch |
| PoE Budget | 300W |
| Rate | 10/100Mbps And Gigabit Uplinks |
| Power Input | AC Input, 100V~240V |
| Product Name | 12 Port Managed Industrial Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Surge Protection | ±4KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Network | 4*10/100M Auto-sensing RJ45 |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 8 Port Managed IEEE 802.3bt Switch |
|---|---|
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at, 802.3bt |
| POE Budget | 540W |
| Speed | 100/1000Mbps |
| Weight | 0.5kg |