| Product Name | 8 Port CCTV Commercial PoE Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100Mbps |
| PoE Budget | 96W |
| Power Input | AC 100V~240V |
| Dimension | 200*118*44mm |
| Product Name | 24 Port L3 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*10G And 24*1G |
| Copper | 8*10/100/1000M |
| Power Input | Single AC Input |
| PoE | Not Supported |
| Product Name | 48 Port Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 4*10G Uplinks |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Power Input | Single AC100V~240V |
| Product Name | 24 Port Outdoor POE Switch |
|---|---|
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Rack-mounted |
| Safety Class | IP30 |
| Product Name | 10G Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Port Speed | 100M/1G/2.5G/10G |
| Power Input | AC100V~AC240V |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Packaging Details | 1pc in a carton, 3.12kg/pc gross weight |
| Product Name | 10G Commercial Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Spee | 4*1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 10/100/1000M |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Voltage | AC100V~AC240V |
| Product Name | 6 Port POE Switch |
|---|---|
| Input Voltage | AC 100~240V 50/60Hz |
| Bandwidth | 12Gbps |
| Power Supply | Power Supply |
| Forwarding Mode | Store Forward |
| Product Name | Industrial POE Managed Network Switch |
|---|---|
| Port | 16 |
| POE Budget | 240W |
| POE Standard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Weight | 0.45kg |
| Name | POE Network Switch |
|---|---|
| Ports | 2 Uplink Ports And 4 RJ45 Ports |
| Color | Black |
| Network Port | RJ45 |
| PoE Standard | AF/AT |
| Product Name | Olycom Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at On Port 1~4 |