| Product Name | 8 Port Managed PoE Network Switch |
|---|---|
| RJ45 Port | 8 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Customization | Support |
| PoE Function | 802.3af/at, 240W |
| Mounting Way | Din-Rail Or Wall Mounting |
| Product Name | Outdoor PoE Managed Switch 5 Port |
|---|---|
| RJ45 Port | 4 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1 SFP Port, 100M/1G/2.5G |
| Power Terminal | Phoenix Terminal |
| POE Function | 802.3af/at |
| Product Name | Din Rail Poe Switch |
|---|---|
| POE Ports | 8 |
| Fiber Ports | 4 |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Weight | 0.8KG |
| Product Name | Switch Poe 8 Port |
|---|---|
| Console Port | 1pc |
| Network Port | 4pcs |
| Fiber Port | 4pcs |
| Network Speed | 10/100/1000M |
| Product Name | 8-Port Gigabit Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | ST Connector, SM/MM |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 75℃ |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Function | L2 Managed, Non-PoE |
| Features | ERPS, QoS, VLAN, MAC Etc. |
|---|---|
| Product Name | 8 Port PoE Managed Fiber Switch |
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Network | 4*10/100/1000M |
| PoE | 120W, Active PoE |
| Product Name | 16port POE Switch |
|---|---|
| Network Port | 8 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Fiber Port | 8 X 1000M SFP Fiber Ports |
| Console Port | 1 X RJ45 Ports |
| Working Temperature | -40℃ - +75℃ |
| Product Name | 8 Port POE++ Managed Switch |
|---|---|
| POE Budget | 720W |
| POE Standard | 15.4W/30W/60W/90W |
| Dimension | 165*112*45.5mm |
| Weight | 700g |
| Product Name | 10 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| MOQ | 1 Pcs |
| Product Name | 12 Port Managed Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |