| Product Name | 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| POE Ports | 8 Ports Support POE |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 8 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Total Budget | 240W |
| OEM | Support |
| Product Name | Gigabit Industrial 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Protocol | PoE Af/at, 60W Is Optional |
| PoE Distance | 100 Meters |
| Product Name | 16 Port Gigabit POE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | IEEE 802.3af/at |
| PoE Ports | 16 Ports Support Poe |
| Function | POE, Stackable, VLAN Support |
| OEM | Accept |
| Product Name | 4 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| System Bandwidth | 40Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temp | -40°~ 85°C |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | Gigabit Poe Switch 2 Fiber SFP To 8 UTP Port |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| POE Standard | IEEE 802.3 Af/at |
| Material | Metal |
| Working Temperature | -40°~ 75°C |
| Product Name | 5 Port Gigabit POE Switch |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Rate | 100/1000Mbps |
| Power Input | DC48V |
| Product Name | 16 Port CCTV PoE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Rack Type |
| Optical | SFP Slot |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| POE Budget | 300W |
| Features | Vlan, Extend Mode |
|---|---|
| Product Name | 24 Port Commercial Poe Network Switch |
| PoE Budget | 300W |
| Rate | 10/100Mbps And Gigabit Uplinks |
| Power Input | AC Input, 100V~240V |
| Product Name | 16 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | 15W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |