| Features | Unmanaged, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | 24 Port Commercial Network Switch |
| Copper Speed | 100M/1000M/2500M Auto-adaptive |
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Power Input | AC Input |
| Product Name | 10G Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Port Speed | 100M/1G/2.5G/10G |
| Power Input | AC100V~AC240V |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Packaging Details | 1pc in a carton, 3.12kg/pc gross weight |
| Product Name | 10G Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Port | 8*1G/2.5G/10G Fiber |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 0.86Kg G.W. |
| Product Name | 10G Network Switch |
|---|---|
| Port | 8*100M/1G/2.5G/5G/10G Copper |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 2.12Kg G.W. |
| Product Name | 8-Port 10G Network Switch |
|---|---|
| Network Speed | 100M/1G/2.5G/5G/10G |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power Input | AC100V~240V |
| Packaging Details | 1 piece in a box, Gross weight of product: 2.12KG |
| Product Type | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Rate | Full Gigabit Ethernet |
| Operating Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Power Supply | 12V3A |
| Product Name | Optical Bypass Industrial Switch |
|---|---|
| Bypass Port | 2*2B LC Port |
| Surge Protection | 6KV |
| PoE Standard | IEEE802.3af/at/bt |
| Power Input | DC48V~DC52V |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Ethernet Port | 8 RJ45 Port |
| Function | POE 15.4W/ 30W |
| POE Power Supply Input Voltage | DC48V-52V |
| Product Name | 8 Port M12 Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Store And Forward |
| Network Ports | 8 X 10/100/1000M 8-Pin M12 Ports |
| Safety Class | IP67 |
| Power Input | DC12-52V Dual Power Input |
| Product Name | 12 Port Managed Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |