| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial Network Switch |
|---|---|
| Chipset | Realtek |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Ports | 5*10/100/1000M Auto-sensing RJ45 |
| Packaging Details | One unit device and one user manual are inside one box , sealed and well protected. |
| Product Name | 5 Port Poe Switch |
|---|---|
| Input Voltage | 48V |
| Working Temp | -40°~ 85°C |
| Safety | IP40 |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | Gigabit Based POE Injector |
|---|---|
| Power Output | 60W |
| Volatge Output | DC48V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Certification | CE |
| Product Name | 5-Port Gigabit Industrial PoE Extender |
|---|---|
| Power Input | Port 5, Max 90W |
| PoE Output | Port 1~4 |
| PoE Standard | 802.3af, 802.3at |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Unmanaged Poe Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| OEM | Accept |
| POE Ports | 8 Ports Support POE |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | Gigabit 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Transfer Mode | Store And Forward |
| OEM | Accept |
| Name | Industrial PoE Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1*10/100/1000M RJ45 Port |
| Fiber Port | 1*100/1000M SFP Port |
| OEM/Customization | Available |
| Function | Support PoE AT/AF |
| Product Name | Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| Mounted Way | Din Rail |
| Power Supply | 48V-52VDC |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Product Name | 4 Port Gigabit Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.2kg |
| Dimension | 27*123*85mm |
| Voltage | DC5V 2A |
| Product Name | Solar Poe Switch |
|---|---|
| LEDS | Power, Network, Fiber |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |