| Product Name | Gigabit Commercial PoE Splitter |
|---|---|
| Port | PoE In, Data Out, DC Output |
| Output Voltage | DC12V/DC24V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Installation | Wall Mount |
| Product Name | Rugged Ethernet PoE Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*fixe SC Connector, Duplex |
| RJ45 | 1*10/100/1000M Copper |
| Feature | PoE Af/at, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Speed | 1.25Gbps |
| POE Budget | 240W |
| Voltage Input | DC48V |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 8 Port PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, POE Watchdog |
| Uplink | 4 Ports, SFP And Copper |
| Speed | Full Gigabit Based |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 5 Port Industrial Poe Extender |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Product Name | 8 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Port, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | ERPS, PoE, QoS, SNMP, VLAN Etc. |
| Product Name | 5 Port Gigabit Network Switch |
|---|---|
| POE Budget | 120W |
| Size | 11.4*9.3*3.5cm |
| Voltage | DC48V |
| POE Standard | 15.4W/30W |
| Product Name | Full Gigabit POE Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| POE Port | 4 |
| POE Budget | 60W |
| POE Protocol | IEEE802.3af/at |
| Product Name | 5 Port Gigabit POE Ethernet Switch |
|---|---|
| Customization | Support |
| Chip | Realtek |
| LEDs | Power, Network, PoE |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | Gigabit 6 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power Supply | 12-52VDC |