| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Rate | 100/1000Mbps |
| Input Power | 12-52VDC |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Mounting Way | Din-Rail Mounting |
| Product Name | AWG 40 Wavelengths MuX/Demux Card |
|---|---|
| Channel Spacing | 0.8nm (100GHz) |
| Use | WDM |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Max Power Consumption | 3W |
| Product Name | 480W Industrial Power Supply |
|---|---|
| Voltage Input | AC/DC |
| Voltage Output | 48-55VDC |
| Temperature Range | -40℃ To +70℃ |
| UL Listed | Yes |