| Product Name | 8 Port Commercial Gigabit Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC5V Input |
| Customization | YES |
| Product Name | 6 Port RSTP Managed Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| Chipset | Realtek |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| Product Name | 10/100Mbps Fast Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Shell | Corrugated Metal Shell |
| Working Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Warranty Time | 3 Years |
| Application | Telecommunication,CCTV,FTTX,Security And Surveillance |
| Product Name | Single Fiber Gigabit Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*FC Gigabit Speed |
| Copper | 2*100/1000Mbps Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | Dispersion Compensation Modules Card |
|---|---|
| Interface Type | LC/PC Or To Be Customized |
| Use | Telecommunication, Transmission System |
| Feature | High Stability,reliability Length |
| Center Wavelength | 1550nm |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Support |
| Installation | 35mm Din-Rail Or Wall-Mounting |
| Function | SNMP, ERPS, ACL, MAC, VLAN, IGMP, QoS |
| Product Name | 2 Port Unmanaged Fiber Media Converter |
|---|---|
| Network Speed | 10/100Mbps |
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port L2+Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 10*100M/1G RJ45 Uplink Without PoE |
| Feature | L2+ Manageable, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 24 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 12*100M/1G/2.5G Fiber |
| Copper | 12*100M/1000Mbps Without PoE |
| Power | AC Input(100-240V) And DC Input |
| Chip | Vitesse |