| Product Name | Din Rail Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Port | 6 |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 120W |
| Product Name | Gigabit Managed POE Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| POE Ports | 4 Port Support Poe |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Use | Support PoE IP Cameras/CCTV/IP PHONE |
| Product Name | 2.5G Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| PoE Output Power | 30W/60W/90W |
| OEM | Accept |
| Product Name | Managed 16 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| RS485 Ports | 4*RS485 |
| CAN Bus | 2*CAN Bus |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| OEM | Accept |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | Gigabit Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Management | Lite Layer 3 |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Dimension | 15.8*11.5*6cm |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 12 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| MOQ | 1 |
| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Managed | Yes, L2 |
| Fiber Ports | 2 * SFP Fiber Ports |
| RJ45 Ports | 16 * RJ45 Ports |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 85℃ |
| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 * SFP Fiber Ports |
| RJ45 Ports | 24 * RJ45 Ports |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 85℃ |
| Input Voltage | 220VAC |