| Product Name | Gigabit SFP Fiber Module |
|---|---|
| Rate | 1.25Gb/s, Gigabit |
| Wavelength | 1310nm/1550nm, WDM |
| Distance | 20Km |
| Fiber Type | Single Mode Fiber(SMF), LC Port |
| Product Name | Gigabit Rj45 SFP Transceiver |
|---|---|
| Distance | 100m |
| Rate | 1.25Gb/s |
| Operating Temp | -40°C To +75°C |
| Feature | Hot-pluggable |
| Product Name | DWDM NMS Card |
|---|---|
| Port | Console, Fiber, Ethernet |
| Speed | 10/100Mbps, Gigabit Optional |
| Size | 0.5U In OM3800 Series |
| IP Address | 192.168.1.188 |
| Product Name | 1G SFP To RJ45 SFP Transceiver |
|---|---|
| Rate | 1.25Gb/s |
| Distance | 100m |
| Operating Temp | -40°C To +75°C |
| Feature | Hot-pluggable |
| Product Name | 100G QSFP28 Optical Module |
|---|---|
| Transmission Distance | 2KM |
| Connector | Duplex, LC Port |
| Speed | 4*25.78Gb/s |
| Power Supply | 3.3V |
| Product Name | BNC Video Digital Optical Converter |
|---|---|
| Fiber | FC Port, Single Fiber |
| Distance | 20Km On Single Mode Fiber |
| Power | DC Input, 5V1A |
| Dimension | 17.9cm*13.1cm*5cm |
| Product Name | RS485 To Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | 8ch, Analog Video |
| Data | 1ch, RS485 Format |
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Voltage | 5V |
| Product Name | 3G SDI Video To Fiber Extender |
|---|---|
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Fiber | LC Optical |
| Voltage | DC5V1A |
| Weight | 0.5kg Per Piece |
| Product Name | 200G Coherent Multiplexing Transponer |
|---|---|
| Client Side | 100G QSFP28 |
| Line Side | 200G CFP2 DCO |
| Feature | Optional 100G/200G At Line Side |
| Packaging Details | 1pc in a carton, 1Kg/pc gross weight |
| Product Name | 480W Industrial Power Supply |
|---|---|
| Voltage Input | AC/DC |
| Voltage Output | 48-55VDC |
| Temperature Range | -40℃ To +70℃ |
| UL Listed | Yes |