| Product Name | 8 Port E-Mark GbE Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps Auto-sensing |
| Application | Vehicle Network |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Reverse Connection | Support |
| Working Humidity | 10%~90%,non-condensing |
| Traffic Control | NEMA-TS2 |
| Product Name | Dual Power Supply Industrial POE Optical Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Fiber Port | 1 ST Fiber Port |
| POE Standard | POE Af/at (15.4W/30W) |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Power Input | DC 48-57V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
| Product Name | 90w Industrial Poe Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Model No. | IM-WP054GE |
|---|---|
| Port | 5x10/100/1000M UTP RJ45 |
| PoE Distancc | 100-meter |
| LEDs | Power, Network, PoE |
| Voltage | Dual DC48V Input |
| Product Name | Managed Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Switch Capacity | 40Gbps |
| Condition | 100% Original Brand |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Weight | 0.8kg |
| Product Name | Gigabit Ethernet Switch 8 Port |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000M |
| Product Name | Managed Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Ring Function | Support |
| Dual Power Supply | Support |
| Warranty | Three Years |
| Weight | 0.8Kg |
| Product Name | 5 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| POE Ports | 4 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| OEM | Available |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Name | 2 SFP And 4 RJ45 Port Gigabit Unmanaged Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Warranty Time | 3 Years |
| POE Standard | POE AT/AF |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Mounted Way | Din-Rail Mounting |