| Product Name | 1.25Gbps Hardened Poe Media Converter |
|---|---|
| POE Budget | 30W |
| Size | 114*93*35mm |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Standard | PoE Af/at |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Input Voltage | DC12-52V |
| OEM | Accept |
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial SFP Fiber Switch |
|---|---|
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Fiber Speed | 1*100M/1G SFP |
| Copper Speed | 4*100/1000Mbps RJ45 |
| Product Name | Managed Switch Supporting Poe |
|---|---|
| POE Port | 6 |
| Network Port | 6 |
| SFP Fiber Port | 4 |
| Transmission | Gigabit Ethernet |
| Product Name | Gigabit Industrial Managed Network Switch |
|---|---|
| Ports | 2*SFP Slots, 4*gigabit Ethernet |
| Feature | Managed, Non-POE |
| Power Supply | DC12V, DC24V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | Managed 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| RS485 Ports | 4*RS485 |
| CAN Bus | 2*CAN Bus |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Product Name | Gigabit POE Industrial Switch |
|---|---|
| POE Budget | 120W |
| Weight | 350g Net Weight |
| Safety Class | IP40 |
| Casing | Metal |
| Product Name | 5 Port Gigabit POE Switch |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Rate | 100/1000Mbps |
| Power Input | DC48V |
| Product Name | E-mark Gigabit LAN Switch |
|---|---|
| Port | 5*100M/1000M Copper Without Fiber |
| Power | DC12V/DC24V/DC48V |
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Product Name | 5 Port Gigabit Solar PoE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Port | 4RJ45+1SFP |
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Power Budget | 120W |