| Power Supply | DC 48-52V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | Industrial Poe Fiber Swtich |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Weight | 750g |
| Condition | Original New |
| Product Name | 10 Port Industrial POE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2 SFP Fiber Port |
| Ethernet Port | 8 |
| POE Standard | IEEE 802.3 Af/at |
| Material | Metal |
| Product Name | 8 Port Managed PoE Network Switch |
|---|---|
| RJ45 Port | 8 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Customization | Support |
| PoE Function | 802.3af/at, 240W |
| Mounting Way | Din-Rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 8 Port Din Rail PoE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G For Optical, Gigabit For Copper |
| PoE Budget | 480W |
| PoE Standard | PoE Af/at/bt, Max 90W Output |
| Mounting Type | Din Rail, Desktop Use |
| Product Name | 10G Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 240W, 8*30W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Dimension | 165*112*54mm |
| Application | Telecommunication, CCTV Security |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| Casing | Metal |
| Product Name | 6 Port Unmanaged Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Safety Class | IP40 |
| Power Supply | 9-36VDC |
| Material | Metal |
| Product Name | 20KM Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 1*10/100/1000M Auto-sensing Speed |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 5 Port Gigabit Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC5V Input |
| Customization | YES |