| Product Name | 10 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Ethernet Ports | 8*RJ45 Ports |
| Fiber Ports | 2*1G SFP Ports |
| Chipset | Realtek |
| Product Name | Gigabit SFP Fiber Module |
|---|---|
| Rate | 1.25Gb/s, Gigabit |
| Wavelength | 1310nm/1550nm, WDM |
| Distance | 20Km |
| Fiber Type | Single Mode Fiber(SMF), LC Port |
| Name | 4 Port Industrial PoE Gigabit Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 24 Port 1G Commercial Network Switch |
|---|---|
| Ethernet Speed | 24*10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |
| Product Name | 24-Port Unmanaged Network Ethernet Switch |
|---|---|
| Network Speed | 24*10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |
| Product Name | 8 Port Web Management Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | PoE, MAC, VLAN, CLI, SNMP, Ring Etc. |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Console | RS-232 (RJ-45) |
| Power Input | DC48V~DC57V |
| Mounting Method | Din Rail |
| Product Name | 8 Port Commercial Gigabit Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC5V Input |
| Customization | YES |
| Product Name | 24 Port Smart Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 24*10*100M/1G RJ45 Uplink Without PoE |
| Combo | 2*1G SFP/RJ45 Combo |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Product Name | 5 Port Outdoor 10/100Mbps Network Switch |
|---|---|
| SFP | 1*155M SFP Slot For SM/MM Modules |
| Copper | 4*100Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |