| Product Name | 4 Port Fiber Optic Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2*100M/1000M SFP Slots |
| Copper Speed | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | HDMI Analgo Video Optic Extender |
|---|---|
| Connector | FC/ST Fiber |
| Wavelength | WDM, 1310nm/1550nm |
| Power | DC12V |
| Data | Bidi RS422 |
| Product Name | 24 Port Gigabit PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber Rate | 4*100M/1000M/2500M |
| Ethernet Rate | 24*100/1000Mbps |
| PoE Budget | 500W |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| Product Name | 4 Port 10/100Mbps Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 2*10/100Mbps RJ45 Auto-sensing |
| Chipset | Yes |
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Product Name | 4-port Industrial PoE Switch Unmanaged |
|---|---|
| Fiber Speed | 100/1000M SFP Fiber |
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | Redundant DC12V~DC48V |
| PoE Output | DC48V |
| Prodcut Name | 24 Port Gigabit Fiber Network PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | 24 Port 1G Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Port | 24*10/100/1000M RJ45 And 2*1G SFP Uplinks |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |
| Product Name | 8 Port Ethernet PoE Switch Unmanaged |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Rate | 100/1000Mbps |
| Power Input | DC48~DC52V |
| Product Name | 2 Port Mini Optic Fiber Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Housing | Din-rail/Wall Mounting |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 48 Port Gigabit Fiber Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Ethernet | 48*10/100/1000M Copper Without PoE |
| Power | Single AC Input |
| Customization | YES |