| Product Name | 8 Port Gigabit Manageable PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G |
| Ethernet | 8*10/100/1000Mbps |
| PoE Distance | 100-meter |
| Chip | Vitesse |
| Product Name | 4 Port 10/100M DIN PoE Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 8 Port PoE Switch 10/100 Mbps |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 6*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| Customization | Support |
| Product Name | 4 Port 10/100Mbps Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 2*10/100Mbps RJ45 Auto-sensing |
| Chipset | Yes |
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Product Name | 24 Port Gigabit PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber Rate | 4*100M/1000M/2500M |
| Ethernet Rate | 24*100/1000Mbps |
| PoE Budget | 500W |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| Product Name | 6 Port DIN Fast Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100M RJ45 Without PoE |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 2.5G Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*100M/1G Copper With PoE |
| PoE Budget | 802.3af/at, 120W Budget |
| Power Input | DC48V |
| Product Name | Gigabit Ethernet 12 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Management | Support |
| Product Name | 16 Port 1U Rack Managed Network Switch |
|---|---|
| Voltage | AC220V |
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 16*100/1000Mbps Without PoE |
| Management | ERPS, STP, RSTP, MSTP Etc. |
| Product Name | 24 Port L2 L3 Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 12*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 12*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 500W |