| Product Name | 6 Port ERPS Managed POE Switch |
|---|---|
| Ports | 2*SFP Slots, 4*gigabit Ethernet |
| Feature | Managed, PoE Af/at Compliant |
| Power Supply | DC48V, Redunant Power |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Optical | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Output | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | Managed Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Fiber Speed | 100M/1G/2.5G |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Custmization | Support |
| Product Name | 10G Managed Industrial POE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G |
| Copper | 10*10/100/1000Mbps |
| PoE Budget | Programmable 240W/480W/720W |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Chipset | Realtek |
| Product Name | Poe Switch 8 Port Network Switch |
|---|---|
| SFP Ports | 4*1G SFP Ports |
| PoE Ports | IEEE 802.3af/at Power On To 8 RJ45 Ports |
| Power Supply | 48V (max 52V) |
| Enclosure | Corrugated Metal Shell |
| Product Name | Industrial POE Managed Network Switch |
|---|---|
| Port | 16 |
| POE Budget | 240W |
| POE Standard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Weight | 0.45kg |
| Product Name | 3 Port Industrial Media Converter |
|---|---|
| Power Input | 9 To 52v DC Redundant Power |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | L2 Managed Industrial Network POE Switch |
|---|---|
| Network | POE, ERPS, STP, RSTP, SNMP |
| Input Voltage | DC48V |
| Consumption | 300W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Network | 4*10/100M Auto-sensing RJ45 |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |