| Product Name | Gigabit Optical Fiber Converter |
|---|---|
| Power Input | 12to 52v DC Redundant Power |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Name | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Fiber Distance | Ideal For SM/MM Optical Modules |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 10G SFP+ Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 18W |
| Transfer Method | Storage And Forward |
| Bandwidth | 160Gbps |
| Product Size | 259*228*60mm |
| Name | 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| POE Port | 4 POE Port |
| Fiber Port | 2 Fiber Port |
| Rate | 10/100/1000M |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Name | 4 Port Industrial PoE Gigabit Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Gigabit Industrial Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*Gigabit SC Fiber |
| Distance | 40KM |
| Ethernet | 1*10/100/1000M RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name | 5 Port Gigabit PoE Switches |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Ethernet | 4*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Budget | 120W Max |
| Product Name | 8 Port POE 90w Managed Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Fiber Ports | 2*2.5G SFP Ports |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/90W |
| Product Name | Fiber Optic Media Converter |
|---|---|
| Use | CCTV Security System |
| Power Supply Standard | IEEE802.3AF/AT |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC 48V |
| Product Name | Mini Rugged Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 3 |
| Weight | 350g Net Weight |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 60W |