| Product Name | Poe Switch 4 Port |
|---|---|
| POE | 15.4W/30W |
| POE Distance | 100m |
| Rate | Gigabit Ethernet |
| UTP Port | 2 |
| Product Name | 24 Port Commercial POE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Rack Type |
| Optical | SFP Slot |
| Speed | Fully Gigabit Based |
| Power Input | AC100~240V |
| Product Name | 4 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| System Bandwidth | 40Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temp | -40°~ 85°C |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | Din Rail Poe Switch |
|---|---|
| POE Ports | 8 |
| Fiber Ports | 4 |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Weight | 0.8KG |
| Product Name | Managed Switch Supporting Poe |
|---|---|
| POE Port | 6 |
| Network Port | 6 |
| SFP Fiber Port | 4 |
| Transmission | Gigabit Ethernet |
| Product Name | 16port POE Switch |
|---|---|
| Network Port | 8 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Fiber Port | 8 X 1000M SFP Fiber Ports |
| Console Port | 1 X RJ45 Ports |
| Working Temperature | -40℃ - +75℃ |
| Product Name | Gigabit 802.3bt PoE++ Managed Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Optical Rate | 1G/2.5G |
| Dimension | 165 X 112 X 45.5mm |
| Voltage | DC48V |
| Product Name | Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | SFP Slot |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| RJ45 Ports | 16 * RJ45 Ports |
| POE Standard | AT/AF |
| Product Name | 5 Port Poe Switch |
|---|---|
| Input Voltage | 48V |
| Working Temp | -40°~ 85°C |
| Safety | IP40 |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| POE | Max 90W |
| Alarm | 2way-FROM C Dry Contact |
| Surge Protection | 4kV |
| Combo Port | 2pcs |