| Product Name | Gigabit Industrial SFP Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | Managed Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Fiber Speed | 100M/1G/2.5G |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Custmization | Support |
| Product Name | 20KM Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 1*10/100/1000M Auto-sensing Speed |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 2pcs |
| Network Ports | 24pcs |
| Input Voltage | DC 9-36V |
| Dimension | 1U (483x 275 X 44.5mm) |
| Product Name | 8-Port 10/100M PoE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Smart POE |
| POE Budget | 120W |
| POE Protocol | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Size | 220*140*45mm |
| Product Name | 10/100Mbps SFP Fiber Media Converter |
|---|---|
| Port | 1*100M Fiber And LAN |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Customizaiton | Support |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Function | Unmanaged, PoE |
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| PoE Budget | 15.4W/30W |
| Power Supply | DC48V |
| Product Name | Managed Switch 8 Port |
|---|---|
| Mounted Way | Din-rail |
| Managed | Layer Two |
| Input Voltage | DC 9-36V |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Product Name | 5-Port Gigabit Industrial Optical POE Switch |
|---|---|
| Input Voltage | DC48-52V |
| Optical Ports | 1 |
| Working Temperature | -45~85℃ |
| Ethernet Port | 4 |
| Product Name | Dual Power Supply Industrial POE Optical Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Fiber Port | 1 ST Fiber Port |
| POE Standard | POE Af/at (15.4W/30W) |
| Power Supply | 48-52VDC |