| Name | 6 Port 100/1000M Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2*100/1000M SFP Slots |
| Copper Port | 4*100/1000M RJ45 |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name | 10 Port Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Functions | Vlan, MAC, SNMP, Ring... |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Mounting | Din/Wall/Desktop |
| Product Name | 6 Port Unmanaged Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Port | 6*10/100Mbps RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Certification | E-mark, CE, FCC, ISO9001 |
| Packaging Details | One unit device and one user manual are inside one box , sealed and well protected. |
| Product Name | Fast Ethernet PoE Media Converter |
|---|---|
| Rate | 10/100Mbps |
| Function | PoE 15.4W/30W, Unmanaged |
| Installation | DIN-rail Or Wall Mounted |
| Fiber Type | SFP Slot |
| Product Name | 3G SDI Video To Fiber Extender |
|---|---|
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Fiber | LC Optical |
| Voltage | DC5V1A |
| Weight | 0.5kg Per Piece |
| Product Name | 5 Port Unmanaged Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Size | 114*93*35mm |
| Weight | 0.15kg/pc |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 10G 24 Port Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 30W |
| Power Output | 12V3A |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Product Size | 440*205*44mm |
| Prodcut Name | 8 Port Gigabit Commercial PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 120W/150W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | 10/100Mbps Fast Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Shell | Corrugated Metal Shell |
| Working Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Warranty Time | 3 Years |
| Application | Telecommunication,CCTV,FTTX,Security And Surveillance |
| Product Name | Video Over Fiber Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 17.9*12.8*2.9cm |
| Weight | 0.5kg Per Piece |
| Distance | 20km |
| Wavelength | 1310nm/1550nm |