| Product Name | 12 Port DIN Rial POE Switch |
|---|---|
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Optical Fiber | 2 LC Port |
| Product Name | Managed 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| RS485 Ports | 4*RS485 |
| CAN Bus | 2*CAN Bus |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | DC48-52V Redundant Power |
| Product Name | Poe Switch 6 Port |
|---|---|
| Ports | 6 X10/100M UTP RJ45 WITH PoE |
| POE Standard | POE 15.4W/30W |
| Working Temp | -40-75℃ |
| Support MDI/MDIX Auto-sensing | Yes |
| Product Name | 7 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | 5 Port Gigabit Network Switch |
|---|---|
| POE Budget | 120W |
| Size | 11.4*9.3*3.5cm |
| Voltage | DC48V |
| POE Standard | 15.4W/30W |
| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial PoE Ethernet Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| PoE Budget | 60W/120W |
| Ports | 1*Uplink RJ45 Port+4 * Downlink RJ45 Ports With POE |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | Poe Switch 5 Port |
|---|---|
| Material | Rugged Metal Casing |
| POE Standard | Poe Af/at(15.4W/30W) |
| Transmission Distance | Depends On SFP Modules |
| Storage Humidity | 10%~95%,non-condensing |
| Product Name | 8 Port Industrial Managed Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | 6 Port Gigabit Unmanaged Fiber Switch |
|---|---|
| OEM | Support |
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Voltage Input | DC12V/DC24V/DC48V |