| Product Name | 8 Port L2 Manageable PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Budget | 240W |
| Product Name | Hardened Ethernet PoE Media Converter |
|---|---|
| Function | PoE, Unmanaged |
| Fiber Type | SC Dual Fiber |
| Speed | 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |
| Keywords | 6 Port Industrial Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G SFP Slot |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet With PoE |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| Customization | Support |
| Product Name | 3 Port Gigabit Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Fiber | 1*Gigabit SC Fiber, 20KM Duplex |
| RJ45 | 2*10/100/1000M Copper |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Input Voltage | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | Gigabit Network Switch 8 Port |
|---|---|
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| RJ45 | 4*10/100/1000M Copper Without PoE |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 2.5G Hardened Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE | 8*PoE Af/at |
| Function | PoE, Vlan Qos ERPS LACP STP/RSTP IGMP |
| Fiber Ports | 2*100M/1G/2.5G |
| PoE Distance | 100-meter |
| Keywords | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| POE Budget | 120W |
| Product Name | Fast Ethernet Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Copper | 2*10/100Mbps RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Product Name | 8-Port Gigabit Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | ST Connector, SM/MM |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 75℃ |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Function | L2 Managed, Non-PoE |
| Product Name | 12 Port Rugged Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Voltage | DC12V~DC52V |