| Product Name | Ethernet Managed Switch |
|---|---|
| Managed | Layer 2 |
| Ports | 4 |
| Mounted Type | Din Rail |
| Storage Temp | -40~+85°C |
| Product Name | 4 Port Poe Switch |
|---|---|
| RJ45 Ports | 4 |
| SFP Ports | 4 |
| Mounting Method | Din Rail |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |
| Product Name | Gigabit Network Switch 8 Port |
|---|---|
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| RJ45 | 4*10/100/1000M Copper Without PoE |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Product Name | PoE Function Industrial Network Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100M |
| SFP Ports | 4 |
| Rj45 Ports | 2 |
| Bandwidth | 40Gbps |
| Name | 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| POE Port | 4 POE Port |
| Fiber Port | 2 Fiber Port |
| Rate | 10/100/1000M |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Product Name | 5 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Fiber Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC/SC |
| Fiber Type | SM/MM |
| Mounting Type | Din Rail, Wall-mounted |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | 2 Port Mini Optic Fiber Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Housing | Din-rail/Wall Mounting |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 6 Port Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| Ethernet Port | 6 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Type | Industrial Managed POE Switch |
| Fiber Port | 1*100M/1G/2.5G SFP Port |
| Installation Way | Din-rail |
| Power Supply | DC 12-48V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | 4 Port Solar POE Switch |
| Application | Solar Power |
| Products Status | Stock |