| Product Name | 3 Port Gigabit Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Fiber | 1*Gigabit SC Fiber, 20KM Duplex |
| RJ45 | 2*10/100/1000M Copper |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Input Voltage | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | Gigabit Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Management | Lite Layer 3 |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Dimension | 15.8*11.5*6cm |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 5 Port Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Sample | Available |
| Product Name | Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| POE | Max 90W |
| Alarm | 2way-FROM C Dry Contact |
| Surge Protection | 4kV |
| Combo Port | 2pcs |
| Product Name | 8-Port Gigabit Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | ST Connector, SM/MM |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 75℃ |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Function | L2 Managed, Non-PoE |
| Product Name | 4 Port 10/100/1000 Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Customization | Support |
| Chipset | Yes |
| Working Temperature | -40 ℃ To + 75 ℃ |
| Product Name | Gigabit Industrial Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber Speed | 100M Or 1G Auto-sensing |
| Input Power | 12-52VDC |
| No-load Power | 5W |
| Mounting Way | Din-Rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial PoE Ethernet Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| PoE Budget | 60W/120W |
| Ports | 1*Uplink RJ45 Port+4 * Downlink RJ45 Ports With POE |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | Industrial Gigabit PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Support |
| Installation | 35mm Din-Rail Or Wall-Mounting |