| Product Name | 4-port Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2*100/1000M Auto-sensing SFP Speed |
| PoE Budget | 60W, PoE Af/at |
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Product Name | 16 Port L3 Managed TSN Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G/10G SFP Slots |
| Ethernet | 12*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | TSN, IEEE 1588v2, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 10 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at/802.3bt |
| Ethernet Speed | 10/100/1000Mbps |
| Fiber Speed | 100M/1G/2.5G |
| PoE Budget | 720W |
| Product Name | 6 Port L2+ Rugged Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| Feature | L2 Managed, PoE Af/at 60W/120W |
| Customization | Support |
| Product Name | 7 Port Fiber Optic Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 6*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 90W/180W |
| Product Name | 8 Port Poe Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Ethernet Port | 8 GJ45 Port |
| Shell | Corrugated Metal Shell |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Fiber, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Yes |
| Product Name | 8 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Port, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | ERPS, PoE, QoS, SNMP, VLAN Etc. |
| Product Name | 8 Port Gigabit DIN PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| PoE Bugdet | 240W |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| POE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |